Müşteri Sözleşmesi

1. Genel


● Atm ile bakiye yatıranlar kesintiyi karşılamalıdır, hesabımıza geçen ücret kadar bakiyeleri olur.
● PopMedya servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.
● PopMedya herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttiğimiz en yakın tahminlerdir.
1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu PopMedya değildir. 
●PopMedya Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

●PopMedya Siparişleri Otomatik olarak iletir. Siparişleri tek tek kontrol etmez, +18, İddaa - Bahis vs gibi uygun olmayan sayfalara girilen işlemleri farkettiği zaman iptal eder ve bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2. Hizmet

● PopMedya İnstagram/Twitter/Facebook veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılır.
● PopMedya yeni takipçiler ve etkileşimin %100 garantisini vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.
● Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.

● Bilgiler yanlış girildiğinde karşılaşılan mağduriyetin sorumlusu Pop Medya değil müşterinin kendisidir. Lütfen bilgilerinizi doğru girin.

● Yaptığınız ödemelerde fatura taleplerinde %18 KDV tarafınızdan ödeneceğiniz kabul etmiş sayılırsınız.

● Her servise verilen limit, hesap başına verilen limittir. Max 3k limitli bir servisten yararlanan hesap 4k çekim yapamaz.

● Belirtilmediği sürece hesaplarda yaşanabilecek unfollow/düşüşler garanti kapsamında değildir. Ne kadar düşüş yaşanacağını önceden bilmek mümkün değildir. 

 

3 Dakika Önce